ברוכים הבאים לדף הטיפים והכתבות שלנו המציע, כמה מפתיע, טיפים שימושיים וכתבות מקצועיות מעולמות התוכן בהם אנו שוחים כדגים בים.

אז בלופ בלופ וקריאה מהנה.

כמה פעמים שמעתם את המשפט ״התוכן הוא המלך״?

ובכן, את הפוסט הזה נקדיש להוד רוממותו וכדי להיות יעילים, החלטנו ללכת על 5 נקודות למחשבה.

♛ לפני הכל, חשוב לנו שתבינו שתוכן הוא מעבר לטקסט כתוב. כשאנחנו מדברים על תוכן אנחנו מתייחסים כמובן למילה הכתובה, אבל גם לתמונות שממחישות את...

מי מכם לא נחשף לאתר המבוסס על דף אחד שנגלל ונגלל ונגלל ונגלל ונגלל ונגלל? מכירים את הקונספט?

ובכן - אחרי שנשאלנו מה דעתנו על הטרנד, החלטנו להציג בפניכם צמד יתרונות ולעומתם צמד חסרונות ולהזמין אתכם להתייעץ איתנו בשביל ״המעבר״.

יתרונות:

  • התאמה לסלולר – ברובם המוחלט של המ...

אם תחפשו בגוגל “מחירון בניית אתרים״, "כמה עולה לבנות אתר", או למשל "מחיר בניית אתר”, תופתעו לגלות טווח מחירים רחב ומגוון רחב של חברות לבניית אתרים. 

כיום, בשפע הקיים ובתחרות ההולכת וגוברת בכל תחומי המסחר השונים באינטרנט, הבחירה לבנות אתר היא בחירה נכונה ונבונה עבור חלק...

גלשתם באתר כזה או אחר וקמט הבלבול ביצבץ לו אי שם באזור המצח שלכם? חבל. גם בשבילכם אבל בעיקר עבור בעל העסק שהאתר שייך לו.

כשאנחנו מגיעים לדף בית באתר אינטרנט, ייקח לנו שניות ספורות להחליט האם ממשיכים לגלוש או מחפשים את ה-X הקרוב ביותר. גם בעולם האינטרנט לרוב אין הזדמנות...

שמחה רבה, פסח בא ועימו שלל איחולים אביביים שתרצו לשלוח ללקוחותיכם, נכון?

בשנים האחרונות מבינים מרבית העסקים, קטנים כגדולים, את חשיבות שימור ושיפור הקשרים עם הלקוחות. גם עסקים זעירים שבעבר בקושי השתמשו במערכות דיוור, החלו להפנים את הכלי המאפשר שמירה על קשר שוטף עם הלקוחו...

עם השנים, אנשים נוטים לסמוך ולתת אמון באינטרנט יותר ויותר אך למרות זאת, הוכח כי מרבית הגולשים לא יתקשרו עם עסק בטרם יקראו עליו קצת מידע. זאת אחת הסיבות העיקריות שעמוד האודות הוא אחד העמודים הנצפים ביותר באתר שלכם ועליכם לספק בו את הצורך של הגולש במידע אמין, נגיש וברור.

...

דף הבית הוא שיקבע האם הגולש יישאר באתר שלכם וימשיך לשוטט לו או - שלא. אל תקלו ראש בבחירת המילים, הטקסטים והשימוש בהנעה לפעולה.

ריכזנו עבורכם מספר נקודות שחשוב שתתנו עליהן את הדעת בדף הבית:

  • חשוב מאוד שדף הבית יכלול את הלוגו של העסק וכן פיסקה שיווקית כלשהי, כזו שתבהיר...

כבר הגעתם למסקנה המתבקשת שהעסק שלכם זקוק לעמוד פייסבוק עסקי המנוהל כמו שצריך, בצורה עקבית ומעניינת? 50% כבר עשיתם.

עמוד פייסבוק מדויק לעסק שלכם הוא בגדר Must בימינו אנו, בין אם אתם ביזנס של אדם אחד ובין אם אתם עומדים בראש רשת חנויות גדולה.

אז - עמוד עסקי יש ועל כך ברכותי...

August 9, 2016

ודאי שמעתם את הטיפ הזה איפשהו, זה שמציע לדמיין את האנשים בקהל כשהם לבושים בתחתונים בלבד. לדעתי זה עשוי להיות מסיח את הדעת ואף מבלבל, אם אתם מבינים את כוונתי.

לעומת זאת - ריכזתי עבורכם מספר טיפים שימושיים וקלים ליישום להפחתת החרדה והחששות בעמידה מול קהל.

​​

לוקיישן, לוקייש...

August 2, 2016

מבולבלים? אתם לא לבד.

אנחנו חיים בתקופה דיגיטלית מורכבת ופשוטה גם יחד. אינספור אפשרויות המלוות בשלל מושגים בהם פוגשים פה ושם ולא תמיד נעים לשאול במה מדובר ומה זה אומר.

אנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר בדברים.

שנתחיל?

אם כך, SEO ראשי התיבות של Search Engine Optimization.

בתרגום ל...

Please reload

כתבות אחרונות

August 2, 2016

Please reload

לוגו הקואופרטיב
  • Facebook - White Circle
  • Facebook - White Circle

© כל הזכויות שמורות לקואופרטיב 2017

ווטסאפ