נעים מאוד

 

נעים מאוד, אנחנו הקואופרטיב.

אנחנו מציעים לכם שירותי עיצוב ובניית אתרים מקצועיים, מעוצבים, אינפורמטיביים, תדמיתיים, מכירתיים, מיני-סייטים, אתרי חנות ועוד, אשר ייצגו אתכם או את העסק שלכם על הצד הטוב והמחמיא ביותר, בדיוק כפי שמגיע לכם.

כחלק מהתהליך המקצועי שאנו מציעים ללקוחותינו, אנו עובדים על אפיון מדויק, עיצוב מוקפד המותאם לשפה הגרפית של העסק בכלל והלוגו שלו בפרט, חווית משתמש מיטבית, רספונסיביות, התאמה למובייל וכמובן SEO וקידום במנועי החיפוש.

 

בנוסף לעיצוב, בניית וקידום אתרי אינטרנט, אנחנו מלמדים מספר קורסים מקצועיים: קורס קידום ובניית אתרי אינטרנט, סדנת קידום בפייסבוק, סדנאות והרצאות לדיבור ועמידה מול קהל ועוד.

מי אנחנו ומה אנחנו מביאים לשולחן?

מטעמי צניעות, מבוכה וחבריהן, כל אחד מאיתנו כתב על האחר וזה מה שיצא:

ירון

האיש והטמפרמנט הג׳ינג׳י.

ירון מביא לשולחן למעלה מ-11 שנות הדרכה ושאיפה למצוינות, הבנה אבסולוטית של כל תתי-הניואנסים של גוגל ופלטפורמות בניית האתרים הקיימות כיום בשוק, ידע נרחב בתוכנות גרפיות, רצון בלתי נלאה לדעת מה חדשני, טכנולוגי ורלוונטי, סבלנות בלתי נתפסת ותשוקה לעל האש.

עדי

האישה והרומן שלה עם מילים.

עדי מביאה לשולחן למעלה מ-10 שנות ניסיון של עבודה עם ובמכללות לעיצוב הבאות לידי ביטוי בטאץ׳ עיצובי ייחודי וכן 8 שנות ניסיון בניהול וכתיבת תוכן שיווקי המבוססות על אהבה של ממש למילה הכתובה ולניסוחים מדויקים, ניסיון בניהול מדיה חברתית עבור לקוחות וחיבה עמוקה לבבושקות. 

מה מייחד אותנו?

 

שאלה מצוינת. 

מעבר לניסיון הרב, הגיוון, המקצועיות והאכפתיות, הבנו כי לקוחותינו מחפשים פתרונות אישיים ולא מוצרי מדף בייצור המוני. אנחנו מקשיבים, חושבים, בוחנים ומוצאים את הדרכים היצירתיות והנכונות ביותר על מנת לספק לכם את השירות הכולל, המיטבי ומעלה החיוך שחשוב לנו שתקבלו.

לוגו הקואופרטיב
  • Facebook - White Circle
  • Facebook - White Circle

© כל הזכויות שמורות לקואופרטיב 2017

ווטסאפ