נעים מאוד, אנחנו הקואופרטיב.

אנחנו מציעים שירותי עיצוב ובניית אתרים מקצועיים, מעוצבים, אינפורמטיביים, תדמיתיים, אתרי מכירות, אתרים פשוטים, אתרים מורכבים ועוד, אשר ייצגו אתכם או את העסק שלכם על הצד הטוב והמחמיא ביותר, בדיוק כפי שמגיע לכם. בנוסף, אנו מעצבים ובונים דפי נחיתה מכווני מטרה ומניעים לפעולה הרצויה.

 

כחלק מהתהליך המקצועי שאנו מציעים ללקוחותינו, אנו עובדים על אפיון מדויק, עיצוב מקורי ומוקפד המותאם לשפה הגרפית של העסק בכלל והלוגו שלו בפרט, חווית משתמש מיטבית, רספונסיביות, התאמה למובייל וכמובן SEO וקידום במנועי החיפוש.

מי אנחנו ומה אנחנו מביאים לשולחן?

מטעמי צניעות, מבוכה וחבריהן, כל אחד מאיתנו כתב על האחר וזה מה שיצא:

ירון

הטמפרמנט הג׳ינג׳י של הקואופרטיב.

ירון מביא לשולחן למעלה מ-12 שנות הדרכה וקרוב ל-20 שנים של גרפיקה ועיצוב. ירון ידוע בפרפקציוניזם שלו, גם אם זה נוגע בטיב העבודה אל מול לקוחות וגם כשמדובר ב״על האש״ אצלו בגינה. ירון עבד שנים רבות עם Apple, שם למד את סודות הפרזנטציה וגם המון על שירות לקוחות ומקצועיות בלתי מתפשרת.

עדי

לעדי רומן ארוך שנים עם עיצוב וגם עם מילים. כמה ארוך? אישה לא מגלה. 

עדי מביאה לשולחן למעלה מ-10 שנות ניסיון במכללות לעיצוב ויותר מ-12 שנות כתיבה וניהול תוכן שיווקי עבור לקוחות עצומים, בינוניים ופיציים. עדי מתקשה (ובוחרת שלא…) להתפשר בכל הקשור לנראות מוקפדת, לגישה יצירתית ולניסוחים מדויקים, גם מול גולשים בשר ודם וגם מול גוגל.

נעים מאוד
מה מייחד אותנו?

 

שאלה מצוינת. 

מעבר לניסיון הרב, הגיוון, המקצועיות והאכפתיות, הבנו כי לקוחותינו מחפשים פתרונות אישיים ולא מוצרי מדף בייצור המוני. אנחנו מקשיבים, חושבים, בוחנים ומוצאים את הדרכים היצירתיות והנכונות ביותר על מנת לספק לכם את השירות הכולל, המיטבי ומעלה החיוך שחשוב לנו שתקבלו.